Hakkımızda

 

 

Sapanca’nın kalbinde, özlem duyduğumuz doğa ile baş başa ..

Temiz hava, bol oksijen,  yeşilin her tonu ..

 

MC SAPANCA olarak önceliğimiz siz değerli misafirlerimizi en değerli konuklarımız olarak mutlulukla karşılayıp, gözlerinizin görebildiğine teşekkürler ettiğiniz, nefesinizi içinize çektiğinizde huzur bulabildiğiniz samimi, sıcak ortamımızdan minnetle ayrılmanızı sağlayabilmektir.

Hizmet kalitemizden ödün vermeden siz değerli konuklarımızın isteklerini karşılamak en önemli görevlerimizdendir.

 

Otelimiz Sapanca/Kurtköy bölgesinde Dere kenarında, 15.000 alan içerisinde kurulmuş Bungalov evlerimizin bulunduğu, titizlikle sizler için hazırlanmış müstakil yapılı komplekstir. 
Otelimiz sınırları içerisinde kendi özel otoparkımız bulunmaktadır.
Bungalov evlerimizin tamamının kendi özel alanları, bu özel alanlar içerisinde verandası, verandasında oturma grubu, bahçesinde barbeküsü, salıncak ve hamakları bulunmaktadır.

Ortak alanlarımız içerisinde her alanımızda hijyen unsurlarının titizlikle yürütüldüğü, konseptimizle uyum içerisinde ahşap oyun parkımız, Butik Restaurantımız, 140 havuzumuz  bulunmaktadır.

 

Açık havada Pop-Corn kokusuyla coşkulanacağınız, 90’lar ruhunu, zevkini yaşayabileceğiniz 30 kişi kapasiteli ‘Sinevizyon’ alanımız bulunmaktadır.

 

MC SAPANCA Otelimiz gerek Bungalov evlerimiz ile gerekse bahçe ve ortak alanlarımız ile tamamen konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Hayvan dostlarımızla vakit geçirmekten oldukça mutluluk duyan, hayvan dostu bir oteldir;              

MC SAPANCA !

 

Ruhunuza ‘Zaman Ötesi Yolculuk’ yaşatabilmek için buradayız !

 

 

 

X
BİZİ ARAYIN